logo

Dziękuję za kontakt. Odpowiem na wiadomość najszybciej jak to możliwe.

blog

Moja działalność to nie tylko zdjęcia. Pragnę się z Wami dzielić najróżniejszymi wydarzeniami, atrakcjami oraz wszelkimi promocjami! Warto śledzić bloga ;)

II miejsce w Toruniu!

Kamil Szeról, 11 Styczeń, 2019

  Uff już koniec tego plebiscytu... co to było za wydarzenie! Przez prawie miesiąc mieliście możliwość oddawać na mnie swoje głosy w kategorii  "Najlepszy Fotograf Ślubny" w 2018r organizowanym przez Gazetę Pomorską. 

  Rywalizacja w czołówce była niezwykle zacięta, ostatecznie udało jednak się zdobyć II miejsce w moim ukochanym mieście zdobywając aż 317 głosów! 317.... bardzo wszystkim dziękuję, jestem bardzo szczęśliwy i dozgonnie wdzięczy, że mieliście chęć oraz możliwość przeznaczenia paru groszy na moją skromną osobę :) Teraz może być już tylko lepiej :)

  Przede mną kolejny rok, kolejne wyzwania i przede wszystkim kolejna dawka ogromnych emocji, emocji szczęśliwych bezgraniczne osób wypowiadających sakramentalne "Tak".  Mimo iż jestem tylko osobą odpowiedzialną za uwiecznienie całego wydarzenia, to patrząc z boku na te momenty i słuchając jednocześnie drżącego głosu podczas wypowiadania najważniejszych słów, ściska bardzo, ale to bardzo mocno za serce. 

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję! :) 

Link do kandydatury