logo

Dziękuję za kontakt. Odpowiem na wiadomość najszybciej jak to możliwe.

blog

Moja działalność to nie tylko zdjęcia. Pragnę się z Wami dzielić najróżniejszymi wydarzeniami, atrakcjami oraz wszelkimi promocjami! Warto śledzić bloga ;)

Czas START!

Kamil Szeról, 1 Marzec, 2019

 Tak, trzeba było wykorzystać tę przepiękną pogodę i wybrać się na kilka spontanicznych zdjęć :) Moją ostatnią modelką była Julia Lewandowska, ambasadorka PGE Ekstraligi oraz Social media manager  reprezentująca interesy młodego zawodnika Orła Łódź - Eryka Borczucha. Przyznam szczerze, że spodziewałem się udanej współpracy gdyż Julia należy do kobiet, które bardzo pewnie czują się przed obiektywem (co zresztą widać na koleżanki Instagramie). Oczywiście, nie zawiodłem się!  Efekty sami oceńcie ;)

Trzeba poruszyć kilka ważnych kwestii, z przytupem zaczyna się sezon na fotografie a więc jeżeli znasz jakieś ciekawe okolice (stare budynki, opuszczone konstrukcje, klimatyczne naturalne tereny, mosty, wagony itd.) to dajcie konieczne znać. Szykuje się mega wycieczka po województwie, penetracja najbardziej zapomnianych nieruchomości (i nie tylko). Wstępny zamysł trasy już posiadam lecz jak masz w głowie pomysły to wiesz co robić ;) A może wybierzesz się ze mną? Zróbmy konkurs... dla najlepszej propozycji sesja w tym miejscu za darmo! Co Ty na to? ;) No właśnie, jak na lato. Do dzieła!