logo

Dziękuję za kontakt. Odpowiem na wiadomość najszybciej jak to możliwe.

blog

Moja działalność to nie tylko zdjęcia. Pragnę się z Wami dzielić najróżniejszymi wydarzeniami, atrakcjami oraz wszelkimi promocjami! Warto śledzić bloga ;)

Studniówki 2020

Kamil Szeról, 9 Luty, 2020

 Rozpoczęcie sezonu fotograficznego zaczynamy od wydarzeń, które emocjonują każdą młodą osobę wchodzącą  w wiek dojrzałości. Czyli matura i studniówki.

 Matura jest jednym z kluczowych elementów w dalszym osobistym rozwoju, jak dziś pamiętam swój temat do opracowania: "Szyldy i reklamy w Twoim mieście, dokonaj analizy językowej". To były czasy, kiedy jeszcze można było wybrać sobie dogodny dla siebie temat, i bardzo dobrze, ponieważ każda osoba mogła przygotować się w jak najlepszy sposób do niego, bazując między innymi na swoich zainteresowaniach. Oczywiście, nie wszystkie osoby szły tym tropem, natomiast ja z góry wiedziałem że ten temat rozwinie mnie mentalnie. Prócz przeczytanych kilku książek o marketingu, sztukach reklamowych, chodziłem z aparatem cyfrowym po starówce w Toruniu i robiłem zdjęcia wszystkiemu, co było związane z reklamami i miało wydźwięk zachęcający do zakupu usług czy towarów. Nie rozwodząc się dłużej, utkwiło mi w głowie jedno ważne przesłanie. Tak naprawdę to matura nigdy się nie kończy, całe życie człowiek się czegoś uczy, czy to w zawodzie czy na stanowisku odrębnym od zainteresowań, dlatego wszelkie porażki są nawozem sukcesu :)
  
 Dziś na tapetę biorę wydarzenie w Hotelu Filmar, studniówkę Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu. Wszystkim tegorocznym maturzystom życzę powodzenia! Zdjęcia wyszły bajeczne i nie zawaham się ich użyć :D