logo

Dziękuję za kontakt. Odpowiem na wiadomość najszybciej jak to możliwe.

o mnie

Życie - Pasja - Fotografia

  Witajcie kochani, przyznam się w sekrecie, że mówienie i pisanie o sobie zawsze zajmuje mi największy problem bo generalnie nie wiem od czego zacząć ;) "Najlepiej od początku" - ale początku czego? W moim życiu pojawiło się tyle niesamowitych wątków lecz wezmę pod uwagę te, które najbardziej mnie określają, czyli obraz i sport. 

  Obraz - jestem człowiekiem, który detalicznie i wzrokowo podchodzi do otaczającego go świata. W podstawówce już mi się udzielała pewna forma sztuki, bardzo lubiłem rysować, malować oraz bawić się pastelami (szczególnie tworząc krajobrazy), zdobyłem nawet kilka drobnych (wtedy dla mnie ogromnej wartości) nagród, m in. książkę o Niedźwiedziach w gminnym konkursie "Ścieżki mojej miejscowości" 2002 :D Jak widzicie dziki i naturalny świat nie jest tylko nazwą działalności. Fotografia jest konsekwencją wcześniejszych dziecięcych zapędów do przedstawiania wizji rzeczywistości, utrwalania elementów i wracania do nich w każdej chwili gdyż to nie tylko zwykłe zdjęcia, ale przede wszystkim historia i perspektywa mijającego czasu. 

  Sport -  człowiek jest stworzony do ruchu a zdecydowanie moją ulubioną formą jest bieganie i piłka nożna. Bóg obdarzył mnie na szczęście silnymi nogami i głową, która umożliwia pokonywanie najbardziej ekstremalnych barier, jednymi z nich są na pewno maratony (Orlen Warsaw Marathon - 4 edycje, I Maraton Szczeciński, Nocna Ściema w Koszalinie itd.) i ultramaratony (Bieg Rzeźnika w Bieszczadach - 82 km). Reprezentowałem również miasto Toruń w Getyndze (Dolna Saksonia w Niemczech) podczas biegu okolicznościowego miast partnerskich. W planach na 2019 prócz mniejszych biegów jest pokonanie dystansu 102 km (Kaszubska Poniewierka).  Jak to mówią, wilka ciągnie do lasu ;) 

  Powyższe wątki są jedynie kroplą w morzu rzeczy i zainteresowań, po więcej zapraszam na rozmowy przy kawie i dobrym ciastku! ;)